O nás

Jsme rodinná firma, otec a synové. V oblasti klimatizační techniky se pohybuji od roku 1998.

Mým učitelem a přísným mistrem byl nynější majitel firmy Brnoclima a.s. pan Milan Spousta, kterému tímto děkuji za desetiletí spolupráce a nabírání zkušeností.
Letité zkušenosti jsou zárukou naší odbornosti.
Máte 100% jistotu, že po sjednání zakázky vám klimatizaci, či tepelné čerpadlo, dodáme a namontujeme my osobně. Za dodané zařízení vám ručíme a neseme za něj plnou odpovědnost. Nedovolíme tedy, aby s dodávaným zařízením manipuloval nějaký nekvalifikovaný "odborník".

K práci používáme kvalitní ruční elektrické nářadí Bosch Profesional. Protože jsme malá rodinná firma s vlastními sklady na vlastním pozemku a nikoho jiného nezaměstnáváme, tak máme malé provozní náklady. A to je ten důvod, proč u nás nakoupíte klimatizaci daleko levněji než u konkurence. U nás tedy nejen zakoupíte klimatizační techniku za velmi nízké ceny, ale klimatizaci vám i odborně namontujeme a poskytneme její autorizovaný servis.
Navíc jsme ochotni vám namontovat a zprovoznit vaši klimatizaci, kterou jste nezakoupili u nás.
Pokud si opravdu myslíte, že jsme ta správná firma, co vám dodá, namontuje a zprovozní klimatizaci, neváhejte se na nás obrátit.Soubory

Napište nám

Created with Sketch.